SİNAN ULAŞ KESTİOĞLU  

GENEL MÜDÜR

Rize Çamlıhemşin’lidir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2000-2020 yılları arasında İstanbul Şehir Hatları A.Ş.’de avukat ve hukuk müşaviri vazifelerini icra etmiştir. Dentur Avrasya Grup’taki Hukuk Direktörlüğü vazifesinin akabinde 01.12.2020 tarihi itibariyle Genel Müdür olarak atanmıştır. Birçok ulusal ve uluslararası sempozyum, forum ve konferanslara katılıp mesleki tecrübesini artıran KESTİOĞLU, 2009 yılında Maltepe Üniversitesi’nde, “İşletme Yönetimi” alanında yüksek lisans çalışmasını bitirmiştir. Evli ve dört çocuk babasıdır. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

         
     

  DERYA YURTSEVEN KURT  

MALİ İŞLER MÜDÜRÜ 

1983 Rize doğumlu, aslen Rizelidir. Evli ve iki çocuk annesidir. Trakya Üniversitesi Muhasebe bölümü  ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2009 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesini almıştır. 2004 yılından itibaren Avrasya Deniz Taş. Turizm Hiz.İnş. San. Ve Tic. A.Ş’nin Muhasebe departmanında görev almış olup, 2012  yılından itibaren Mali  İşler Müdürü olarak göreve devam etmektedir.

     

MURAT KAYMAZ

İDARİ VE TEKNİK İŞLER MÜDÜRÜ

1977 İstanbul doğumlu, aslen Rize’lidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1998-2002 yılında Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü ve 2002 – 2004 yılları arasında da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. 2011-2019 yılları arası Avrasya Deniz Taş. Turizm Hiz. İnş. San. Ve Tic. A.Ş de Terminal Amiri  ve  2019 dan sonra Avrasya Deniz Taş. Turizm Hiz. İnş. San. Ve Tic. A.Ş  İdari ve Teknik İşler Müdürü  olarak görevine devam etmektedir.


     

  MERYEM YILDIZ  

TURİZM PAZARLAMA VE SATIŞ MÜDÜRÜ

1988 İstanbul doğumludur. 2008-2012 yılları arasında Ege Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Takip eden yıllarda Anadolu Üniversitesi İşletme   ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmet lisans mezuniyetleri de bulunmaktadır. Öğrencilik dönemlerinde kısa dönemli olarak turizm firmasında operasyon biriminde görev almıştır.2015 yılında kendi şirketini kurmuş ve organizasyon faaliyetlerine çeşitlilik katarak işletmesini yönetmiştir. 2017 yılında bu yana Avrasya Deniz Taş. Turizm Hiz. İnş. San. Ve Tic. A.Ş de görev almaktadır.


     

  SERKAN HONİ  

KALİTE VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ

1988 yılında Merzifon’da doğmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2006 yılından beri Enerji, Tekstil ve Kozmetik sektörlerinde İnsan Kaynakları Departmanında Uzman ve Yönetici unvanları ile görev almıştır. 2021 Ocak ayı itibariyle Dentur Avrasya Grup bünyesinde yer almaya başlamıştır.